Tento hormonální test dává ženám větší přístup k informacím o plodnosti

Modern Fertility je společnost zaměřená na to, aby byly informace o plodnosti dostupné a přístupné všem ženám. Značka nedávno zahájila jednoduchý hormonální test, který lze provést odebráním krve doma nebo v nejbližší laboratoři. Test ukazuje důležité informace o plodnosti ženy a pomáhá ženám činit informovaná rozhodnutí.

Spoluzakladatelka a generální ředitelka Afton Vechery říká: „U nás v Modern Fertility vidíme sami sebe jako vzdělávací platformu, která mění konverzaci o plodnosti od reaktivního na proaktivní. Vidíme svět, v němž se v budoucnu bude kontrolovat plodnost stejně jako rutinní návštěva u gynekologa.“

Profil plodnosti zkontrolovaný lékařem je přístupný ženám se specifickými informacemi o ovulaci, ovariální rezervě, hladinách hormonů a další. Modern Fertility v konečném důsledku slouží k tomu, aby ženám poskytla důležité informace, které jim pomohou naplánovat jejich budoucnost, a je v souladu s trendem, který pomáhá spotřebitelům porozumět a využívat osobní údaje přizpůsobené k jejich vlastnímu prospěchu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762