New Seasons Market vytvořil společně se šéfkuchařem speciální sadu zdravých jídel

New Seasons Market, nezávislý maloobchodní řetězec, se spojil s Michelinskou hvězdou a šéfkuchařem Mattem Lightnerem, aby vytvořil špičkovou a vybranou řadu nabídek jídel ve snaze osvěžit image značky.

Značka nabízí speciality jídelní menu pro všechny druhy diet s vegetariánskými, veganskými a bezlepkovými variantami. Sady jídel zahrnují vysoce kvalitní přísady a minimální balení. Navíc zákazník dokáže připravit toto jídlo během 20 až 45 minut. New Season Market tím chce současně vzdělávat své spotřebitele ohledně potravin, přísad a vaření, zatímco si vychutnávají produkty samotné značky.

Spotřebitelé chtějí jíst zdravé a chutné pokrmy připravené z přírodních potravin. Nicméně, mnoho lidí nemá touhu věnovat čas tomu, aby si toto výživné jídlo připravili sami. Spotřebitelé navíc stále častěji požadují, aby značky značně upravily své nabídky podle jejich individuálních preferencí chuti.

Pokud byste chtěli tato jídla ochutnat, tak budete muset navštívit Spojené státy Americké. New Season Market nabízí tuto řadu jídel na devíti místech po celém Oregonu a ve Washingtonu. A to až do konce července 2018.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762