Lufthansa nabízí cestujícím byznys třídy možnost jíst jako astronauti

Německá letecká společnost Lufthansa nabídne některým cestujícím jídlo z vesmíru. Cestující Business Class, kteří letos v létě odlétají z Německa, budou moci vyzkoušet speciality, inspirovanými těmi, které jsou v současné době nabízeny astronautům na Mezinárodní kosmické stanici.

LSG Group spolupracovala s Evropskou kosmickou agenturou na vytvoření specializovaných jídel pro astronauta Alexandra Gersta a jeho posádku na šestiměsíční vesmírné misi zvanou „Horizonty“, která byla zahájena 6. června. Lufthansa nabídne výhradně letos v létě šest gurmánských pokrmů inspirovaných vesmírem, včetně Spätzle a kuřecího ragú s houbami, které si budou moci vyzkoušet cestující byznys třídy.

Více než 60 % mileniálů by chtělo ve svém životě vycestovat do vesmíru. Zdá se, že milionáři Richard Branson a Jeff Bezos se svými Virgin Galactic a Blue Origin, jsou na pokraji toho, aby se tento sen stal skutečností. Společnost Lufthansa proto získává mysl spotřebitelů zábavnou formou v podobě zajímavého jídla.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762