DIY sada pro šperkaře umožňuje designérům navrhovat chytré šperky

Šperkařská společnost Totwoo uvedla DIY sadu, která vznikla ve spolupráci s odbornicí na módní technologie Anina Net. Tato sada umožňuje návrhářům vyvinout své vlastní technologické šperky. Sada „Totwoo Love“ 360Fash Tech Kit umožňuje výrobcům šperků integrovat LED displeje do jejich návrhů bez potřeby znalosti kódování. Tým, který stojí za sadou, také doufá, že povzbudí designérky, aby experimentovali s technologiemi.

Pekingská společnost Totwoo, kterou vede italský návrhář šperků Marco Dal Maso a podnikatel Jieming Wang, je poháněna módními kousky využívající technologii. Krystaly, drahé kameny a drahé kovy jsou integrovány do wearables zařízení, které jsou esteticky příjemné a jsou schopné upozorňovat na notifikace, sledovat kondici a komunikovat pomocí světelných signálů. Anina Net založila společnost 360Fashion Network v roce 2005 jako způsob podpory globálních spotřebitelských a módních značek a hostuje akce kolem chytré módy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762