Delta a Equinox nabízí workout kurzy k eliminování jet lagu

Letecká společnost Delta a fitness klub Equinox toto léto přinášejí do L.A. svůj Sweatlag. Ten nabízí výcvik zaměřený speciálně na to, aby cestující po letu necítili následky jet lagu. Cvičení se zaměří na zmírnění ztuhlosti svalů a tělu poskytuje šanci potlačit duševní a fyzické bolesti z cestování.

Cvičení je k dispozici od 10. července do 2. srpna v lokalitách Equinox v Marina del Rey, West Hollywoodu a Westwoodu pro každého, kdo nedávno absolvoval cestu s Delta airlines nebo jinou leteckou společností. Cestujícím stačí registrace na vybraných kurzech na webu sweatlag.com a ukázat svou palubní letenku z nedávného letu.

Ačkoli jsou kurzy k dispozici zákazníkům z jakékoliv letecké společnosti, tak pro společnost Delta je tato iniciativa příležitostí k vyzdvižení nového letadla Airbus A350, které bojuje proti jet lagům. Airbus A350 se zabývá všudypřítomnou obavou o jet lag, takže nabízí panoramatická okna, osvětlení okolního prostředí a lepší tlak kabiny, které pomáhá bojovat s jet lagem.

Posláním společnosti Delta je poskytovat cestujícím komfort ve vzduchu a nyní se rozšiřuje i na zem, což pomáhá zlepšit celkový zážitek z cestování skrze aktivity po nákupu, nebo v tomto případě po letu tím, že poskytne opatření, aby společnost zajistila optimální zážitek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762