Kapela Ghost představila své nové album prostřednictvím Instagram Stories

„Dance Macabre“ je song od kapely Ghost, který oficiálně debutoval 18. května, ale fanoušci jej mohli slyšet o něco dříve díky Stories na Instagramovém profilu kapely. Ačkoli mnozí umělci používají sociální sítě k uvedení nového alba na trh, tak kapela Ghost je jedním z prvních umělců ze světa hudby, která opustili obvyklé platformy, jako je Facebook, Snapchat a Twitter, aby využil funkci InstaStories k propagaci a uvedení svého nového alba.

Zatímco mnozí hudebníci se snažili používat Instagram, aby propagovali své nové album, tak nepoužívali funkci Story, která stejně po 24 hodinách zmizí. Schopnost debutovat tímto způsobem ukazuje, jak Instagram může být využit jako inovativní marketingový způsob. Při běžném prohlížení fotografií na Instagramu totiž narážíte na snímky, které jsou jasně označeny jako reklamy, ale Stories poskytují příležitost zachytit pozornost diváka více organickým způsobem.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762