Harrods má vlastní online seriál, kde osobnosti vyprávějí příběhy z Londýna

Britský luxusní obchodní dům Harrods vytvořil online kampaň nazvanou „My London Taxi Tales“ (Moje londýnské taxi příběhy), která spojuje historii Londýna s dědictvím značky. Vše se odehrává v taxíku projíždějícím ulicemi Londýna, kterým se veze řada významných osobností ze světa luxusní módy a tyto osobnosti vyprávějí o svých osobních příbězích z tohoto města. Diváci mohou sledovat hvězdy ze světa módy a infliencery, včetně módního návrháře Paula Smitha nebo beauty blogger Estée Lalonde, kteří popisují některá ze svých oblíbených míst ve městě.

Tento druh online zábavy představuje způsob, jak Harrods dává důraz na zážitkové a lifestyle nakupování. Jako příklad lze uvést Fine Wine & Spirits Rooms v tomto obchodním domě. Nově vybudovaný prostor okouzlí svou architekturou a bude hostit instalace a akce, které představí sortiment destilátů. Pro mladší spotřebitele představil Harrods oddělení hraček Technicolor, které zahrnuje výhody jako je například bezplatná concierge služba a tunel inspirovaný Alenkou v říši divů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762