Bacardi zve fanoušky ke spolutvorbě videoklipu na IGTV

Značka Bacardi chce debutovat na svém IGTV profilu stylově, takže si ke spolupráci pozvala umělce DJ A-Trak a Les Twins, aby pro ni vytvořili hudební video, které bude debutovat na této nové platformě od Instagramu.

V pátek 29. června mohli fanoušci, kteří sledují profil @OfficialLesTwins, hlasovat prostřednictvím dotazníků na Instagram ohledně různých aspektů hudebního videoklipu, jako je místo, úhly záběrů kamery a choreografie. Bacardi uvádí, že fanoušci tak pomohli značce vygenerovat jeden z 1024 možných klipů pro první video obsah na IGTV.

Díky této iniciativě od Bacardi buduje značka engagement a loajalitu u svých fanoušků. Vydáním společně vytvořeného obsahu se společnost Bacardi může stát skutečnou značkou životního stylu, která ukazuje svou hodnotu pro zákazníky tím, že umožňuje spotřebitelům podílet se na výrobě videí.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762