Qatar Airways chystají servírovat cestujícím jídlo od farmářů

Současní cestující hledají zdravější formu jídla, která jsou v souladu s jejich životním stylem. Což může být problém u nekvalitního jídla podávaného při cestování v letadle. Proto chce letecká společnost Qatar Airways uspokojit tuto poptávku po kvalitním jídle, tak se rozhodla posunout kvalitu podávaného jídla na svých letech tím, že pro Premium zákazníky zavedla jídla „z farmy na stůl“.

Jídlo se vyznačuje lokálními ingrediencemi a bude se rozdělovat do čtyř období. Letecká společnost se také chystá upravit své stolní nádobí a příbory. Business třída bude vylepšena ve formě čajových a dezertních služeb.

Menu by mohlo Qatar Airways rozdělit mezi poskytovatele luxusního cestování. Tím, že vynaložíte další úsilí o špičkové, lokalizované a zdravější možnosti, tak vzniká zážitek, který cestující budou vyhledávat. Program bude zahájen na evropských letech společnosti Qatar Airways.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762