Fanoušci filmů si mohou nyní kupovat lístky do kina přímo z televize

Xfinity spadající pod Comcast se propojil se společností Fandango, aby umožnil fanouškům filmů koupit si lístek k nejnovějšímu filmu Jurský svět: Zánik říše. A to přímo z pohodlí gauče. Divákům u televize stačí během sledování traileru na tento film říct „Get tickets“ (Získat lístky) dálkovému ovládači, nebo stačí na něm stisknout tlačítko „Info“. Poté dostanou diváci přístup k nabídce lístků lokálních kin a finální nákup proběhne přes aplikaci Fandango na telefonu. Tato nabídka se vždycky objeví během promítání ukázky filmu, aby se uživatelům připomněla tato možnost.

Kromě možnosti zakoupení vstupenek vytvořila Comcast kompletní On demand nabídku v rámci franšízy kolem Jurského světa, takže lidi si mohou prohlédnout předchozí filmy a další exkluzivní obsah. Funkce prodeje jízdenek je první iniciativou svého druhu, která přichází do světa set top boxů, ale pokud bude úspěšná, tak společnosti doufají, že se objeví nové možnosti.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762