Ritz-Carlton chce ukázat zážitek z ubytování pomocí filmů od nadějných režisérů

Bydlení v jednom z luxusních hotelů Ritz-Carlton je touhou mnoha cestujících. Tento hotel se spojil s firmou Hearst Magazine Digital Media v naději, že pomůže odhalit zážitky s pobytem v jednom z jejich hotelů prostřednictvím filmu.

Ritz-Carlton a Hearst oznámili The Stay, soutěž pro filmaře, ve které mohou účastnící natáčet krátké filmy představující pobyt v jednom z luxusních hotelů. Režiséři a scénáristé mají za úkol představit, co se stane s dvěma lidmi, kteří se nedávno ubytovali na hotelu.

Adam Day Lewin z Hearst říká: „Mám pocit, že to bude žít mnohem déle než průměrná reklamní kampaň, protože vyprávíme skvělé příběhy.“ Krátké filmy nebudou delší než 10 minut a jsou pěkným způsobem, jak mluvit s potenciálními klienty. Vynecháním tradiční reklamní kampaně, společnost Ritz-Carlton doufá, že vytvoří dlouhodobější spojení.

Pět vybraných vítězů budou vyzváni, aby natočili své filmy na vybraných nemovitostech společnosti Ritz-Carlton. Dokončené filmy budou publikovány na podzim na několika platformách. Vytváření krátkých filmů slouží jako kreativní a kvalitní způsob, jak inzerovat ubytování v hotelu Ritz tím, že nechá hotel propojit s diváky prostřednictvím umělecké formy, a také pomáhat to pomáhá začínajícím tvůrcům k získání potřebné prestiže.