Platforma pro eSport hráče dává více příležitostí k vydělávání peněz

Hráči počítačových her se brzy budou moci spojit a podporovat své oblíbené streamery tím, že se připojí k ligám na nové platformě zvané Quarterback. Streameři mohou hostit každodenní výzvy a ceny, zatímco uživatelé mohou soutěžit, aby se stali nejlepším hráčem. To také dává streamerům více příležitostí k vydělávání peněz, komunikaci s fanoušky a vytváření vlastní herní knihovny. Účelem platformy je přesunout sílu vlivu na hráče, než na samotné vydavatelé her a stávající streamovací projekty.

Hráči i streameři v eSports se ukázaly být ziskoví. Mnoho z nich patří ke generaci spotřebitelů, kteří nekonzumují tradiční média, ale tráví hodiny hraním videoher. Vytvoření platformy, která povzbuzuje hráče k vytváření vlastního obsahu a partnerství, je příležitostí pro více propojenou a komunikativní generaci streamerů a hráčů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762