Interaktivní příběhy pomáhají zmírnit úzkost cestujících letadlem

Letiště může být z různých důvodů velmi stresujícím místem pro cestující, zejména na rušných terminálech jako je letiště LaGuardia v New Yorku. To je důvod, proč se LaGuardia Marine Terminal se spojil s Landing Pages, aby společně vytvořili umělecký program, který dokáže cestující nejen pobavit, ale také zmírnit jejich napětí.

Zatímco program je kreativní, je také poměrně jednoduchý: Cestující přes svůj telefon navštíví kiosek Landing Pages, kde požádají o jednu z povídek na základě jejich letu. Zatímco jsou cestující ve vzduchu, tak autoři Lexie Smith a Gideon Jacobs vyprodukují příběh, který je cestujícím doručen po přistání letadla. Délka příběhu se může lišit v závislosti na délce letu.

Příběhy přicházejí v různých podobách, jako je poezie, fikce nebo ilustrace, a jsou stavěny touhou ze strany autorů, aby pomohli přinést mír a radost z hektického prostředí letecké dopravy. Nabízením těchto příběhů cestujícím doufá LaGuardia, že nahradí úzkost z létání s očekáváním přečtením příběhu po přistání.