Výrobce pizzy vytvořil krabici, kterou lze proměnit na stolek do postele

Kanadský řetězec rychlého občerstvení Boston Pizza vytvořil krabici na pizzu, kterou lze složit na stolek do postele. V rámci propagace Dne otců debutovala značka s kartonovou krabicí, která na první pohled vypadá jako typická krabice na pizzu, ale brzo odhalí zabudované skládací nohy, díky kterým se krabice změní ve stolek.

Spotřebitelé si tak mohou vzít pizzu kdekoliv, a to klidně i při posezení v posteli, zatímco koukáte na Netflix. Přesně to Boston Pizza podporuje se svou kampaní „In Bed“. Adrian Fuoco, ředitel marketingu společnosti Boston Pizza International, to vysvětluje následovně: „Jako leader na kanadském trhu hledáme vždy nové způsoby, jak udělat z jezení pizzy příjemnější a pohodlnější pro naše hosty. Nyní se v ložnicích čím dál častěji koukají na televizi, takže je ten správný čas na tento typ inovací.“

Boston Pizza jednoznačně vyhodnocuje chování spotřebitelů a zvyšuje svou přitažlivost tím, že se stará o jejich návyky a preference, jako je lenošení v posteli, zatímco si užívají pizzu. Rozkládací stul byl k dispozici pouze po dobu čtyř dnů od 6. do 11. června, ale spotřebitelé mohou mít naději, že speciální model bude dostupný i v budoucnu.