Touching Masterpieces ovládlo kategorii Health Lions se šesti nominacemi

Festival Cannes Lions oficiálně začíná až zítra 18. června, ale Česká republika už se může radovat z několika nominací. Už jsme informovali o tom, že agentura Geometry Global se svou prací Touching Masterpieces má shortlist v kategorii Innovation. A dnes byly oznámeny nominace v kategoriích Health & Wellness, Pharma a Glass. V hned té první kategorii se může tým stojící za Touching Masterpieces radovat z dalších šesti shortlistů (podkategorie Health & Wellness tech, Brand-led education & awareness).

K agentuře Geometry Global se navíc přidává agentura Y&R Prague, která získala shortlist (podkategorie Corporate image & communication) za svou práci Mamma Beer, což je první pivo pro ženy s rakovinou prsu, které vzniklo ve spolupráci Mamma Help a Žatecký pivovar.

Mamma Beer si zachovává všechny pozitivní vlastnosti klasického piva (jako je obsah živin, vitamínu B nebo draslíku), ale je bez alkoholu. A co je nejdůležitější, má sladkou chuť – vyvinutou speciálně pro potlačení negativních účinků chemoterapie.

Aktuální bilance pro ČR v Cannes:

Geometry Global Prague – 7 shortlistů celkem za Touching Masterpieces
Y&R Prague – 1 shortlist za Mamma Beer