Snickers uvádí tři nové příchutě pomocí únikové hry

Značka Snickers přišla s novými příchutěmi, a proto se rozhodla je uvést na Americký trh netradičním způsobem. 19. června si fanoušci v New Yorku budou moci vyzkoušet únikové místnosti, kde budou muset čelit výzvám, aby zjistili odpověď na otázku: „Kterou intenzivní chuť budete potřebovat, abyste přežili intenzivní hlad?“ Na konci hráči dostanou odpověď, která určí, která ze tří nových příchutí (Espresso, pikantní nebo slaný karamel) jim pomůže potlačit hlad.

Aktivace značky je součástí aktuálního sloganu společnosti Snickers: „Když máš hlad, nejsi to ty“, kde každá příchuť představuje vedlejší efekt hladu: Espresso je pro podrážděné, pálivé je pro neprůbojné a slaný karamel je pro nerozhodné.

Použití dynamického zážitku, jako je tato hra v podobě únikové místnosti, by mohla pomoc zvýšit její povědomí o značce, protože fanoušci mohou publikovat originální obsah, který zároveň slouží jako reklama. Pop-up využívá aktuální trend tohoto typu hry mezi mileniály. Pokud jste v New Yorku a chcete si vyzkoušet tuto únikovou místnost zvanou „Hunger Bunker,“ tak musíte udělat rezervaci předem.