Pop-up výstava od Netflixu nabízí fanouškům navštívit jejich oblíbený seriál

Streamovací služba Netflix chce oslavit svůj úspěch (jednička na trhu) tím, že odmění své fanoušky představením všech nejpopulárnějších programů výstavou „Because You Watched“.

Pop-up zážitek se uskuteční ve studiích Raleigh v Hollywoodu v Kalifornii, kde si návštěvníci mohou užít kostýmy, rekvizity a živé kulisy ze svých oblíbených seriálů na Netflixu. Například fanoušci Stranger Things mohou navštívit Palace Arcade, aby zjistili, zda dokážou porazit Dustinovo skóre na Dig Dugovi. Mohou také vstoupit do ringu se zápasnicemi z Glow, aby se poprali, nebo se mohou prohlédnout královské kostýmy, které nosila královna Alžběta z hitovky The Crown.

To jsou jen některé z představení, které si účastníci mohou vychutnat a vyfotit si selfie. Kromě toho, že budou moci vstoupit do světa těchto seriálů, budou hosté obdrží zdarma merchandise, se kterým se vrátí domů.

Tato akce funguje jako způsob, jak poskytnout fanouškům mimo domov a skutečným fanouškům interakci se seriály této streamovací služby, čímž vzniká hlubší spojení s diváky a zároveň nadále propaguje svůj obsah. Akce zdarma se uskuteční od 15. června do 17. června.