Festival Cannes Lions chystá nový digitální archiv nejlepších reklamních kampaní

Festival kreativity Cannes Lions oznámil spuštění platformy The Work, což je digitální zdroj zaměřený na poskytování těch nejlepších marketingových kampaní, které mají poskytnout informace, jež vám mohou pomoc posouvat byznys vpřed.

The Work nabídne možnost vyhledávat v archivu s více než 200 000 kreativních prací, můžete si prohlížet playlisty zastřešené lidmi z oboru, a bude se zde zaměřovat na práce individuálních značek a agentur.

Oficiální zahájení platformy proběhne na Cannes Lions International Festival of Creativity, který se letos koná od 18. do 22. června v Cannes. Mělo by se jednat o vylepšený původní Cannes Lions Archive podle zpětné vazby uživatelů z 250 agentur po celém světě. Byla k tomu též využita datová věda a datové inženýrství. Do budoucna se plánuje propojit práce s dalšími daty, jako jsou například data z oblasti e-commerce, aby značky objevily insighty zaměřené na výkon. Každý účastník festivalu dostane měsíční bezplatný vstup na vyzkoušení. Jedním z účastníků festivalu jsme i my, takže chystáme pro vás recenzi.