Tato fotobanka se zaměřuje na nabídku barevných lidí a LGBTQ komunitu

Ve snaze bojovat proti fotobankám, které nenabízejí rozmanitost v jejich výběru, se fotografka Porsha Antalan rozhodla vytvořit vlastní fotobanku BRWN, která se hlavně zaměřuje na nabídku fotografií s barevnými lidmi.

Antalan si uvědomila nedostatek rozmanitosti, a to ji nakoplo k tomu, aby tento problém začala řešit. S více než devítiletou praxí vedení vlastní fotografické společnosti Femqua Productions, si Porsha vzala na sebe to břímě a minulý rok spustila svůj projekt BRWN. Zjistila totiž, že aktuální fotobanky nabízejí příliš zastaralé fotografie a spoustu lidí musí kupovat fotografie a upravovat je ve Photoshopu, aby tam vypadal člověk jako černoch. BRWN se snaží tento problém vyřešit autentickými a vysoce kvalitními fotografiemi, které skutečně zachycuje lidi a jejich zážitky ze života.

Lidé, kteří mají zájem o předplatné, si mohou vybrat z pěti různých balíčků, od 15 dolarů za měsíc za bronzový balíček, který nabízí uživatelům pět snímků měsíčně, až po nejdražší platinový balíček, který stojí 150 dolarů měsíčně a umožňuje uživatelům stahovat až 100 fotografií. Uživatelé, kteří potřebují pouze jednu fotografii, mohou koupit snímek za 25 USD.