Koio nabízí kvalitní kožené tenisky za dostupné ceny

Značka Koio nabízející kvalitní kožené boty byla založena v roce 2014 spoluzakladateli Johannesem Quodtem a Chrisem Wichertem, kteří reagovali na vysoké náklady spojené se současnými teniskami z kůže. Koio se tak snaží nabízet kožené výrobky nejvyšší kvality, ale za přijatelnou cenu. Díky tomuto přístupu nedávno získali investici 3 miliony dolarů.

Proč si tato značka může dovolit prodávat kvalitní produkt za nižší cenu? Je to tím, že každý pár individuálně ručně vyrobených tenisek se prodává prostřednictvím digitální platformy, která funguje podle modelu direct-to-consumer. Což znamená, že zákazníci za peníze získají tu nejlepší kvalitu.

Společnost expanduje a rozšiřuje svou zákaznickou základnu prostřednictvím různých spoluprací s umělci a značkami jako jsou Quincy Davis, The Flower Shop a James Whiteside. Rychle se rozvíjející působení společnosti Koio odráží měnící se postoje mladých spotřebitelů, kteří se spíše dívají na kvalitu a trvanlivost svých nákupů. Přístup Koio tak ukazuje, že je možné mít cenově dostupné produkty, které mají také vysoký standard.