Bacoin je kryptoměna, kterou můžete vyměnit za skutečnou slaninu

Je současný trh s Bitcoinem a jinými podobnými kryptoměnami příliš proměnlivý pro vaše portfolio? Co takhle investovat do něčeho trochu spolehlivějšího a mnohem chutnějšího? Značka Oscar Mayer se ve své nejnovější marketingové kampani veze na současném trendu kryptoměn, že vytvořil vlastní digitální měnu zvanou „Bacoin“, kterou lze vyměnit za skutečnou slaninu.

V rámci propagace značky mohou zájemci, kteří každý den navštěvují speciální microsite, šanci vyhrát „plátky“ Bacoinů, které lze sbírat a poté směnit za skutečnou slaninu Oscara Mayera. Je to skvělý příklad interaktivního marketingu, protože umožňuje uživatelům „ovlivňovat“ samotnou hodnotu Bacoinu tím, že sdílejí nabídku na sociálních sítích nebo e-mailem, což zvyšuje jejich „investice.“ Takhle to v principu funguje na skutečném trhu a zároveň to povzbuzuje uživatele, aby se vraceli na stránku. Graf na webu zobrazuje aktuální hodnotu Bacoinu a aktualizuje se každou hodinu.

K propagaci kampaně vydala značka také vtipné video, které se pokouší svézt na současných technologických trendech, které představují „digitálního proroka“ Keitha Sizzleho.