BMW spouští pilotní program s předplatným, které nabízí neomezené střídání modelů

Pokud si nechcete kupovat vůz, ale rádi byste řídili MBW, tak by se vám mohla líbit služba Access by BMW. Jedná se o předplatné, které v tuto chvíli bylo spuštěno s pilotním provozem v Nashville v Tennessee. Samozřejmě podobné služby od jiných automobilek jako Book od Cadillacu nebo Care od Volva jsou již v provozu. A Mercedes-Benz také tento rok plánuje testovat svoji předplatitelskou službu. Ale BMW jde o něco dál, protože předplatitelům nabízí možnost si volit různé modely, kdykoliv budou chtít.

Access by BMW nabízí dva stupně předplatného, Legend a M. Předplatné Legend stojí 2 000 dolarů a předplatné M je za 3 7000 dolarů měsíčně. V prvním stupni máte na výběr sedany BMW, kupé, kabriolety, SUV a dva hybridní modely. Stupeň M je zaměřen spíše na nadšence, které zajímají spíš výkonné modely BMW divize M.

V rámci předplatného máte mobilní aplikaci, kde si můžete vyžádat konkrétní model vozu. Portýr poté zkontroluje dostupnost a doručí požadovaný model až k vám. Vozidla jsou dodávána s plnou nádrží. BMW dodává, že není omezen počet změn. Takže klidně se může stát, že do práce pojedete jedním modelem a domů se můžete vydat jiným. Nejspíš to je cílem tohoto pilotního testu. BMW chce zjistit, jak moc by lidé rádi měnili vůz.