Marriott cílí se svou novou kampaní na mileniály a jejich pohled na práci

Hotel Courtyard spadající pod řetězec Marriott debutoval s novou reklamní kampaní zaměřenou výhradně na mileniály. Na rozdíl od tradičního marketingu společnosti, který předvádí hotelové pokoje a vybavení, tato kampaň se soustředí na demografii.

V jedné minutové reklamě sledujeme mladou ženu, která pracuje jako módní návrhářka, cestuje po světě, setkává se s místními obyvateli a zkoumá jejich kulturu. Žena navštěvuje několik kontinentů po jistou dobu, ale ubytovává se v hotelu Courtyard by Marriott. Po celou dobu slyšíme mužský hlas, který ve skutečnosti otcem ženy, jenž vysvětluje, proč žena opustila klasickou kancelářskou práci, aby mohla vykonávat svoji vysněnou kariéru. Reklama končí sdělením: „Vášeň nás posouvá vpřed. To je to, jak myslíme.“

Přesně takto mají nastavené hodnoty mileniálové. Paige Francis, viceprezident pro globální marketing Marriottu, vysvětlil, že mileniálové jsou další generací hostů, kteří cestují víc než jejich předchozí generace, takže je důležité mít na paměti jejich hodnoty. Společně s kampaní představil Marriott také nové logo a webové stránky.