Tato láhev vás dokáže vyléčit z kocoviny

82Labs je startup, který se zaměřuje na pomoc lidem, aby se dostali do „lepšího stavu“. Nyní přišel s produktem Morning Recovery (ranní zotavení), který pomáhá lidem dát se dohromady po dlouhém a divokém večírku.

Morning Recovery vznikl poté, co zakladatel Sisun Lee (má zkušenosti ze společností jako je Facebook, Tesla a Uber) strávil nějaký čas v Jižní Koreii. Lee si zde všiml, že mnoho místních obyvatel používá doplňky poté, co se vrátí z flámu, aby se druhý den v práci cítili dobře. Když se Lee poté vrátil zpět do USA, tak se rozhodl vytvořit Morning Recovery ve spolupráci s lékaři na USC.

Klíčovou složkou silného (anti) koktejlu je Dihydromyricetin (DHM) z hrozinkového stromu Dužistopka sladká. DHM je silný flavonoid, který pomáhá rozbít toxiny, které se vyskytují v alkoholu. DHM pomáhá při rozpadu toxinů v játrech a pomáhá při „efektu odrazu“ alkoholu v mozku, takže nevzniká bolest hlavy ani zahalení mysli.

DHM není jediná složka v nápoji. Nápoj obsahuje další kocovinu rozbíjející přísadami, včetně vitamínů C a B komplexu, korejského extraktu hrušky, mléčného bodláku, elektrolytů a taurinu a další. Směs je veganská, bez GMO, bez kofeinu, bez mléčných výrobků, bez laktózy a bez ořechů.

Morning Recovery je zcela preventivní; uživatelé by si měli dát nápoj před spaním, aby zabili kocovinu předtím, než dorazí. Nápoj je dodáván v baleních po 6, 12 a 24 (za cenu $30, $55 a $100).