Bar v Londýně vytvořil nápojové menu speciálně navržené pro psy

Pít drinky s přáteli je vždycky zábava, ale co když tím vaším přítelem je váš pes? Na počest Národního měsíce domácích mazlíčků v Anglii se bar Smith & Whistle v Londýně rozhodl milovníkům psů poskytnout dát si pivo se svými domácími mazlíčky tím, že jim nabídne jejich vlastní nápojové menu.

Po celý měsíc duben nabídne Smith & Whistle nápojové menu speciálně pro psy, které dal dohromady výživový poradce pro psy David Jackson. „Dogtail“ nabídka obsahuje čtyři míchané výživové drinky ve stylu koktejlu (bez alkoholu samozřejmě), takže si můžete společně s ním popíjet svůj vlastní drink. Mezi drinky najdete například Poochie Colada, což je směs kokosové vody, kapusty a brokolice. Hounds Hop je pro změnu speciálně vařené „psí pivo“ v kombinaci s příchutí čerstvé máty.

Kromě drinků pro psy byl ozdoben i interiér baru a na menu najdete otisky psích tlapiček. Došlo dokonce k přejmenování samotného baru, takže po celý měsíc se bar jmenuje Smith & Whistle & Max. Cílem bylo oslavit milované domácí mazlíčky a současně poskytnout majitelům zvířat možnost se uvolnit, aniž by museli opustit své mazlíčky.