Travel Trip Map Direction Exploration Planning Concept

Facebook dokáže oslovit lidi, kteří začínají uvažovat o dovolené

Facebook díky datům, které sdílíte, dokáže předpovědět, zda se chystáte někam odcestovat. Nyní chce pomoc inzerentům, aby se k vám dostali ještě předtím, než se dokonce rozhodnete definitivně, kam vyrazit. Proto Facebook představil marketingový nástroj Trip Consideration, který pomáhá inzerentům identifikovat uživatele se zájmem o cestování, aby na něj značky mohly začít cílit předtím, než si pořídí letenky nebo ubytování.

Trip Consideration je tak velmi užitečný nástroj pro hotely, letecké společnosti a cestovní kanceláře, které mohou zacílit na lidi, kteří jsou teprve na počátku svého plánování. Reklamy se budou zobrazoval v carouselu, kde lze zobrazovat více nabídek najednou. Facebook je na základě toho také schopen zjistit, zda uživatel přitahuje spíš tropický ráj, památky, nebo lyžařská střediska. To značkám pomáhá zvýšit míru konverze.

Někteří partneři Facebooku, jako je například společnost Adphorous, již dostali přístup ke službě Trip Consideration a podle ohlasů jsou výsledky úžasné. Jeden z klientů společnosti Adphorous chtěl zlepšit konverze, se službou Trip Consideration se návštěvnost webu letecké společnosti zvýšila o 50 % a to samozřejmě s nižšími náklady. Pokud vás zajímají další čísla, tak doporučujeme přečíst tuto tiskovou zprávu od Facebooku.