Tato posilovna nabízí trénink v oblasti vašich osobních financí

Shannon McLay pracovala jako finanční poradci ve firmě Merrill Lynch po několik let, ale nyní se rozhodla nabízet pomoc s větším důrazem na klienta, takže se rozhodla otevřít Financial Gym, kde mohou lidé absolvovat individuální školení s odborníkem, který jim pomůže dosáhnout finančních snů. A zdá se, že to funguje, protože podle společnosti 90 % klientům se daří dosáhnout svých finančních cílů.

I když existuje spoustu článků a knih, které nabízejí rady v oblasti financí, tak Financial Gym věří, že lidé dosáhnou snadněji úspěchu pomocí osobního přístupu trenéra. Tato „posilovna“ funguje jako klasický model fitness trenéra: finanční trenér si vyslechne cíle zákazníka a poté připraví plán k dosažení těchto snů. Trenéři pak hlídají klienty, zda jsou zodpovědní a současně nabízí podporu.

Stejně jako klasické posilovny, tak i zde je předplatné, které stojí 85 dolarů na měsíc. V tomto měsíčním plánu najdou klienti hodinová setkání s trenérem ke stanovení cílů, přechod na finanční plán, čtvrtletní kontrolu financí, kontaktování trenéra dle potřeby a přístup do online portálu, kde můžete sledovat své výdaje. Dále v této „Finanční posilovně“ máte přístup k neomezenému množství piva, vína a občerstvení. Společnost navíc každou středu večer pořádá vzdělávací akci Wine & Learns, který je postaven na myšlence, že „peníze jsou více zajímavější se sklenkou vína v ruce.“