Shutterstock předělal plakáty filmů nominovaných na Oscara do stylu Pop Art

Filmové plakáty se snaží obvykle držet určitou estetiku, aby ukázaly divákům, kdo hraje ve filmu a vyzvaly je ke koupi lístku do kina. Shutterstock však každý rok oslavuje Oscarovou sezónu tím, že znovu představí plakáty nominovaných filmů v různých pop art stylech. Mezi plakáty tak můžete vidět film Uteč ve stylu Keitha Haringa, nebo film Lady Bird ve stylu ilustrátorky Mel Ramos. Mezi další umělecké pocty patří Olly Moss, Ed Ruscha a Takashi Murakami.

 

Shutterstock ve své tiskové zprávě uvedl: „Letošní nominace ilustrují širokou škálu časových období od počátku druhé světové války až po současnou Ameriku, každý s dějem, který je především dramatický ve své povaze, což je perfektní inspirací pro novou, pestřejší interpretaci.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766