HBO otevře zábavní park ve stylu seriálu Westworld

V dubnu se dočkáme nové sezóny seriálu Westworld z produkce HBO, a tak je třeba v marketingu do toho šlápnout. A společnost HBO na to jde ve velkým, protože se v rámci festivalu SXSW (South Southwest Interactive Festival), který se koná 9. – 13. března, se rozhodla otevřít speciální zábavní park. Pokud nevíte, o čem je seriál Westworld, tak ten pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi.

Samozřejmě v reálném zábavným parku nebudete moc mít sex s roboty ani je zabíjet (ve skutečnosti se bude jednat o placené herce), ale zážitek to bude určitě naprosto fenomenální. Na dvou akrech vznikne totiž reálné městečko Sweetwater, kde budou návštěvníci rozděleni do dvou kategorií podle jejich osobností a budou mít černý nebo bílý klobouk. Do městečka Sweetwater vyrazí v luxusním vlaku Delos, budou dostanou drink v salónu Mariposa a jejich vlastní dobrodružství začne komunikací s hostiteli (nebo jen pozorováním). Park bude mít několik skrytých nápověd o tom, co se chystá v další sezóně seriálu a pomocí hostitelů budou fanoušci moci prožít některé z nejznámějších scén z první sezóny.

Lístky do tohoto zábavního parku se již vyprodaly, ale park se prý znovu otevře pro limitovaný počet lidí o po skončení festivalu SXSW. Informace, jak získat vstupenky do tohoto parku, se prý objeví na Twitter profilu @westworldhbo.