Pepsi navrhla nový nápoj se speciální lahví na vodu

Jelikož spotřebitelé nadále snižují množství sodových nápojů, které vypijí, tak se značky nealkoholických nápojů musí těmto novým potřebám přizpůsobit. Společnost PepsiCo tak vyvinula novou řadu produktů s názvem Drinkfinity (kombinace slov pití a nekonečno). Jak název napovídá, tak spotřebitelům nabízí rozmanité množství nápojů, které si mohou vytvořit pomocí jedinečné lahve a ochucenými tobolkami.

Tým stojící za Drinkfinity doufá, že zákazníci se adaptují na ekosystém tohoto nového projektu, který zahrnuje online výběr ochucených tobolek, jež budou poté zaslány až k vám domů. Pro začátek je k dispozici 12 příchutí. Poté stačí naplnit láhev s vodou a zatlačit na víčko, které propíchne tobolku s příchutí. Tím se uvolní tekutý koncentrát a pak už jen stačí lahví zamíchat a můžete se napít.

V tobolkách je většinou ovocná šťáva, ale najdete tam i další přísady jako je zázvor, vitamíny a citronová tráva. Se všemi těmito přírodními přísadami a bez umělých sladidel je kalorický příjem každého nápoje v rozmezí od 30 až 80 gramů na litr. Navíc láhev i tobolky jsou navrženy s ohledem na udržitelnost.