A Zebra Fuel employee fills up a customers car with diesel outside outside their home in London. See National copy NNFUEL: A company has launched Britain's first petrol delivery service - that fills up lazy drivers' cars at their home while they sleep. The petrol delivery service uses a fleet of vans to deliver diesel across a zone one to four across London. Co-founders Reda Bennis (doub corr) and Romain Saint Guilhem (trip cor) started Zebra Fuel with an aim to eventually replace every petrol station in the country - even though they don't deliver cigarettes and newspapers.

Zebra Fuel rozváží pohonné hmoty přímo k vašemu autu

Zebra Fuel je startup z Londýna, který odstraňuje čekání ve frontách na benzínových stranicích, abyste mohli doplnit palivo. Stačí si stáhnout aplikaci, vybrat čas a polohu, kdy a kde budete chtít tankovat. Poté k vám dorazí vůz Zebra Fuel, který vám natankuje kvalitní benzín. Pokud se zrovna nebudete nacházet u svého vozu, tak stačí mít zamčený vůz a nechat víko palivové nádrže odkryté.

I když je služba v současné době omezena na Londýn a poskytuje pouze 5% bionaftu, tak její ceny jsou konkurenceschopné a dokonce v některých případech nižší, než ceny na běžných čerpacích stanicích.