Díky této aplikaci můžete sbírat kryptoměnu pomocí chůze

Chtěli byste, aby vaše ranní běhy počítaly víc než jen kalorie? Tak můžete vyzkoušet novou aplikaci s názvem Sweatcoin, která sleduje vaše kroky prostřednictvím chytrého telefonu a přeměňuje je na jedinečnou kryptoměnu.

Sweatcoin funguje tak, že se připojí k integrovaným fitness datům a vyhledávači GPS. Aplikace pak počítá, kolik kroků uživatel udělal na základě svého pohybu. Takže ti, kteří budou chtít sbírat tuto digitální měnu, tak musí mít aktivní GPS, protože aplikace nefunguje na běžícím pásu nebo jiných nehybných zařízení. Za každých 1000 kroků dostane uživatel 0,95 Sweatcoinů.

Na základě aktivit jste tak odměňováni touto kryptoměnou a když si naspoříte dostatek, můžete si zakoupit jeden z produktů, který aplikace nabízí. Může se jednat o iPhone X až po proteinové doplňky.

Aplikace je zdarma ke stažení pro iOS nebo Android. Nicméně bezplatná verze nabízí jen limitované množství sweatcoinů, které můžete získat za den. Na druhou stranu tyto sweatcoiny můžete použít k zakoupení prémiové verze.