Letecká společnost easyJet nabízí cestovatelům službu, která pohlídá jejich domácí mazlíčky

Letecká společnost easyJet si nechala provést výzkum, na základě kterého zjistila, že 58 % respondentů by cestovalo častěji, kdyby měli po ruce službu, která se postará o jejich domácí mazlíčky. Zároveň 62 % respondentů uvedlo, že od častějšího cestování je odrazuje náklady na péči o domácí zvířata, nebo starosti o dobré podmínky zvířat v jejich nepřítomnosti.

easyJet se tak rozhodla přinést milovníkům domácích mazlíčků klid, zatímco budou v zahraničí. Letecká společnost uzavřela spolupráci s TrustedHousesitters, která nabízí hlídání domácích mazlíčků.

Členství v programu TrustedHousesitters stojí 89 liber ročně (2500 Kč) a nabízí cestujícím s touto leteckou společnostní neomezený počet hlídání domácích mazlíčků. To znamená, že majitelé domácích zvířat budou mít k dispozici ověřené členy TrustedHouseitters, kteří pohlídají jejich domov, zatímco cestovatelé budou moci cestovat bez nutnosti připlácet za hotely, popřípadě hledat alternativní ubytování pro jejich mazlíčky. Tato služba bude dostupná během rezervace na webové stránce easyJet.

Ale nejedná se jen o službu pro majitele zvířat. Pokud jste milovník zvířat, tak můžete za členský poplatek vycestovat do světa a bydlet zadarmo, pokud se budete starat o zvířata, zatímco majitelé budou pryč. Objekty jsou opravdu rozmanité. Jen v Evropě najdete domy, zámky a luxusní byty.

Toto partnerství vzniklo prostřednictvím startup inkubátoru a akcelerátoru Founders Factory, kde je společnost easyJet investičním partnerem. Služby bychom se měli dočkat tento rok.