Tato kreditní karta má v sobě zabudované připojení k mobilní síti

Společnost Dynamics Inc. představila malé zařízení, které vypadá a funguje jako kreditní karta, ale nabízí lepší zabezpečení dat. Waller Card obsahuje čipy, které mění informace o kartách během cestování a vestavěné připojení k mobilní síti umožňuje komunikaci s bankou kdykoliv je třeba.

Čipy EMV a PIN kódy jsou běžná opatření, jak zabránit podvodům. Nicméně tím nelze zabránit klonováním karet nebo krádeže čísel z karet pro bezhotovostní transakce. Řešením společnosti Dynamics je vybudovat chytrou kreditní kartu s čipem EMV, bezkontaktním platebním čipem a magnetickým proužkem, který umožňuje měnit informace během cest, což umožňuje okamžité zrušení a náhradu čísel kreditních karet. Pokud máte pocit, že došlo k ohrožení dat, tak jednoduše kontaktujete banku a vyžádáte si nová čísla karty. Nově získaná data se přenesou přímo na kartu prostřednictvím mobilní sítě.

Schopnost měnit informace o kartách znamená, že všechny vaše karty mohou být uloženy na jedné kartě. Stejně tak lze na Wallet Card uložit vaše věrnostní karty. Mezi jednotlivými kartami pak přepínáte pomocí šipek. E-ink displej potom zobrazuje informaci, která karta je právě aktivní. Zároveň vám může ukázat aktuální počet bodu na věrnostní kartě, nebo vás upozorní na konec platnosti vaší platební karty.