Designér navrhl, jak by mohly vypadat VR brýle od luxusních značek

Headsety na rozšířenou realitu a virtuální realitu se zaměřily především na praktické poskytnutí zážitků uživatelům. Důraz na eleganci a formu samotných sluchátek šel stranou. Designové studio PDF Haus pocházející ze Soulu publikovalo fotografie, které představují, jak by mohl vypadat headset pro VR, kdyby se měl nést v duchu nějaké luxusní značky, konkrétně jde o značku Givenchy.

S konceptem přišel designér Jaehyeon Ha. Jedná se o brýle, které fungují jak pro virtuální realitu, tak pro rozšířenou realitu. Což umožňuje mnohem smysluplnější zážitek, který vypadá stylově při pohledu zvenčí i přes čočky. V souladu s estetickým designem Givenchy jsou brýle vyrobeny z kontrastních materiálů a vyznačují se dramatickými barevnými kombinacemi, které jsou díky aerodynamického a jednoduchého tvaru elegantní.

Samotné objektivy, které jsou inspirovány čočkami fotoaparátu, obsahují malá čísla na bocích pro úpravu ostrosti. Další menší detaily, jako například skryté polstrování na vnitřní straně soupravy, nabízejí uživateli větší pohodlí. Designér šel ještě dál a vytvořil i fiktivní reklamu na tyto brýle, jak by mohl tento francouzský módní dům uvést produkt na trh.