Přídavné zařízení na iPhone dokáže vyšetřit a ohodnotit vaši pleť

Značku Neutrogena asi neznáte, ale tato značka zaměřující se na péči o pleť spadá pod společnost Johnson & Johnson. Tato společnost vydala aplikaci pro iPhone spolu s přídavným zařízením SkinScanner, které vám umožní skenovat tvář pro detailní pohled na vaše kožní problémy a nabídne k nim řešení.

Aplikace s názvem Skin360 se synchronizuje se zařízením SkinScanner, které je schopno poskytnout zvětšený detail vaší pokožky pomocí kombinace senzorů—vytvářejících obraz ve stylu před a po snímků z reklam na péči o pleť. SkinScanner je vybaven 12 vysoce výkonnými LED diodami, 30x zvětšovacími objektivy a senzory, které měří data nad a pod povrchem pokožky.

Stačí přiložit SkinScanner na vaši tvář a zařízení zachytí velikost i vzhled vašich pórů, velikost a hloubku vašich jemný čar a vrásek, a zároveň určuje úroveň vlhkosti pokožky. Díky všem těmto informacím vyhodnotí aplikace vaši kůži a porovná s informacemi ostatních uživatelů ve vašem věku. Díky tomu mohou uživatelé sledovat vývoj jejich pokožky a zda se díky doporučeným pokynům zlepšuje.

SkinScanner debutoval tento týden na veletrhu CES 2018. Cena byla uvedena 50 dolarů a do prodeje by se měl dostat toto léto.