Equinox vytvořil kolekci luxusního zboží obsahující novinové papíry a lidské DNA

Fitness řetězec Equinox vytvořil kolekci luxusního zboží s názvem Commitment (Závazek). Produkty vznikly ve spolupráci s reklamní agenturou Wieden+Kennedy New York a byly inspirovány jednotlivci a skupinami, kteří stáli za svým přesvědčením a šli si za svým navzdory všem překážkám.

Všechny produkty v kolekci obsahují jedinečný materiál, který se běžně v těchto produktech nepoužívá. Eau de Blood, Sweat & Tears (Pot a slzy) zahrnuje DNA Kathrine Switzer, která se stala první ženou v historii, jenž uběhla Bostonský maraton (který byl v té době ryze mužským závodem). Truth Lipstick (rtěnka pravdy) je vyrobena z oxidů železa, oleje ricinus communis, včelího vosku a stránek novin Washington Post. Tato rtěnka oslavuje novinovou integritu a závazek ke svobodnému tisku.

Tyto produkty nejsou určeny k prodeji, ale několik stránek na webu společnosti Equinox naznačují, že budou darovány kauzám, které stály u zrodu vzniku těchto produktů, takže budou vydraženy na aukci v únoru a výtěžek bude směřovat do neziskových organizací.