LOLI nabízí ženám možnost namíchat si vlastní kosmetické produkty

LOLI je startup se zaměřením na péči o pleť, která umožňuje ženám kombinovat a rozvíjet své vlastní produkty. Od čisticích prostředků, přes krémy až po masky na obličeje. Vše podle svých individuálních potřeb a preferencí. Tento DIY přístup, který se poprvé objevil jako předplatitelská služba v roce 2015, sleduje poptávku spotřebitelů z hlediska transparentnosti, bezpečí a přírodních ingrediencí.

Značka krásy tak dosáhla pěkné rovnováhy mezi tím, že zajistí kvalitu výrobků a dává ženám větší kontrolu nad péčí o pokožku. Vyberete si, jaký typ produktu potřebujete, poté si vyberete základní složky, přidáte několik specifických prvků pro ošetření a poté je smícháte doma. K dispozici jsou také startovací kity pro ženy, které nemají pocit, že by dokázaly namíchat vše od začátku.

Zakladatelka LOLI Tina Hedgesová, bývalá výkonná ředitelka společnosti L’Oréal a Estée Lauder, popisuje společnost LOLI na webu Project Entrepreneur jako „čistou, účinnou, personalizovanou… LOLI je první BIY (Blend It Yourself) čistá + zelená značka krásy. LOLI nabízí moderní, luxusní a dostupný přístup ke kuchyni přírodní krásy, která nabízí nejčistší organické přísady, které si můžete namíchat ve vaší domácnosti nebo v našich pop-up pobočkách.“