MUJI odhalil svůj první hotel v Číně

Japonská značka MUJI, která se proslavila svými minimalistickými produkty do domácnosti, zveřejnila fotografie ze svého prvního hotelu nacházejícího se v čínském Šen-čenu. Hotel se otevře později tento měsíc. Všechny hotelové operace budou probíhat prostřednictvím specializovaných třetích stran a MUJI se zaměří jen na vývoj konceptu hotelu a interiérový design, který představuje řadu nábytku a domácích výrobků. Značka se tak posouvá na nový level, když nenabízí jen ubytování v technologických hubech. Zároveň tím značka dává příležitost hostům, aby používali produkty MUJI a poskytovali zpětnou vazbu, která pomůže značce při vytváření budoucích produktů.

Všechno je v klasickém souladu se značkou. Nabízí čistý a jednoduchý design. Pokoje jsou vybaveny mnoha výrobky značky MUJI, od bavlněných ručníků až po postel a židle. Kromě toho se také poskytla vybavení do vlastní restaurace, posilovny, knihovny a prodejny. Hotel Shenzhen se nachází ve čtvrti Upper Hills, díky tomu májí hosté snadný přístup k veřejné dopravě, která je doveze až k hlavním turistickým atrakcím. Hosté budou nabádání, aby sledovali jejich globální účet na Instagramu, kde budou zveřejňovat zasvěcené tipy na místní poklady.

Shenzhen je první ze tří plánovaných hotelů. V březnu 2018 se otevře hotel v Pekingu a na jaře 2019 se chystá hotel v Tokiu, který by se měl nacházet ve čtvrti Ginza, v nejvyšších patrech nové vlajkové pobočky MUJI.