Samsung proměnil upuštěné nákupní centrum v kouzelný svět pro děti

Letošní vánoční svátky se společnost Samsung rozhodla vytvořit nezapomenutelný zážitek pro děti v rámci neziskové organizace Boys & Girls Club. Společnost našla opuštěné nákupní centrum a proměnila ho v zimní krajinu zázraků. Ke spolupráci si přivzala Caseyho Neistata a další YouTubery, kteří pomohli proměnit opuštěné prostory v místo, kde se mohou děti z Milwaukee chapter bavit.

Celé video bylo natočené pomocí chytrého telefonu Galaxy Note 8, kde můžete sledovat, jak se děti baví na hřišti plném falešného sněhu a dalších zábavných věcí. Neistat byl oblečen jako Santa Claus a dokonce létal nad dětmi díky ozdobenému dronu.

Posláním klubu Boys & Girls Club je zajistit, aby každý, kdo projde dveřmi, mohl dosáhnout úspěchu. Mohl absolvovat střední školu a našel plán do budoucna. Měl dobrou pověst, stal se čestným občanem a žil ve zdravotním stylu. Mnoho členů z Milwaukee totiž pochází z domácností s nízkými příjmy, což vede ke kriminalitě. To chce nezisková organizace změnit a podle videa je vidět, že děti mají z této akce nezapomenutelný zážitek.