Na novinky z celého světa můžete nyní reagovat pomocí vlastního emoji avatara

Technologická společnost Genies vydala novou působivou emoji platformu, díky které mohou uživatelé sdílet zajímavé zprávy z průběhu celého dne pomocí interaktivních emoji obrázků.

Každý uživatel si může vytvořit svého Genie avatara ze tří různých osobností podle toho, co vás zajímá. Pak už mají téměř neomezené možnosti, co bude mít postavička na sobě a kde se bude nacházet. Už nyní se tam nachází i brandované možnosti, takže můžete mít na sobě Adidas oblečení, umístit se na Coachella festival apod. Díky široké škále možností si můžete vytvořit digitální charakter, který je vám velmi podobný, nebo si vytvořit zcela něco absurdního.

Tým stojící za platformou Genies vytvořil milion verzí pozadí, které jsou rozděleny do různých sekcí a jsou zaměřeny na každou událost v roce. O Vánocích tak najdete i prázdninové varianty pozadí. Takže si můžete vytvořit emoji obrázek, jak postavička v oblečení Adidas běhá ve sněhu. Navíc tyto scénky mění denní světlo podle toho, jaký je zrovna čas.

Vývojáři z Genies na to šli vskutku chytře, protože se nesnažili vytvořit vlastní sociální síť, ale povzbuzuje lidi, aby sdíleli emoji obrázky na platformách, které používají pravidelně. Takže svou náladu můžete vyjádřit na Snapchatu, Instagramu, Facebooku nebo Twitteru.

Pokud si chcete zkusit vytvořit vlastního Genie avatara, tak můžete navštívit web společnosti nebo si stáhnout aplikaci na Android nebo iPhone.