NEW YORK, NY - DECEMBER 12: Krazy Glue creates the Kraziest Holiday Store yet by hanging hundreds of pounds of gifts using Krazy Glue on December 12, 2017 in New York City. (Photo by Craig Barritt/Getty Images for Krazy Glue)

V tomto obchodě si lidé mohli vyzkoušet sílu lepidla

Nejlepší způsob, jak předvést kvalitu výrobku není nic jiného než klasická demonstrace. Společnost Krazy Glue se může pochlubit tím, že jejich super lepidla dokážou s jednou kapkou udržet až 450 kilogramů. Aby to dokázala, tak se rozhodla dát do vzduchu několik vánočních dárků ve svém jednodenním obchodě Krazy Store, který byl umístěn v New Yorku 12. prosince. Předměty byly přidělané k bílému lanu, které mělo na konci malou desku, která se přilepila ke stropu. Mezi předměty jste mohli najít kulečník o váze 119,2 kg, domácí posilovnu o váze 58,9 kg, dále velkoplošnou televizi, konzoli Xbox apod.

Ti, kteří navštívili pop-up obchod Krazy Glue nebo navštívili stránku společnosti, tak mohli hádat váhu jednotlivých předmětů. Pokud uhodli přesnou váhu, tak si mohli předmět odnést domů.