Marvel is partnering with Stitcher to debut its “Wolverine: The Long Night” podcast series in spring 2018. (PRNewsfoto/The E.W. Scripps Company)

Marvel chystá vlastní komiksový podcast

Marvel válcuje v kinech i v televizních obrazovkách. Nyní se však rozhodla vydat někam, kde předtím nikdy nebyla: podcasty. Marvel spolupracuje s platformou Stitcher, která se zaměřuje na podcasty, aby svým posluchačům vydal první namluvenou sérii Wolverine: The Long Night. Příběh je rozdělený do 10 epizod a začíná dvěma agenty, kteří vyšetřují řadu vražd v malém aljašském městečku, kde je hlavním podezřelým samozřejmě Wolverine. V podcastu uslyšíte hlasy herců jako jsou: Richard Armitage, Celia Keenan-Bolger, Scott Adsit, Bob Balaban, Brian Stokes Mitchell a Ato Essandoh.

Dan Silver, viceprezident a ředitel platforem a obsahu pro Marvel New Media, se přiznal pro Mashable: „Pokoušíme se poskytnou zvukový zážitek, který se velmi podobá situaci, kdy jste vypnuli obrazovku, ale necháte puštěný jen zvuk. Je to velmi dynamické, reálné a surové. Je to přesně podle toho, co lidé od Marvelu očekávají.“