Supermarket Aldi představil sváteční pivo a víno pro domácí mazlíčky

Německý maloobchodní řetězec Aldi nabízí domácím mazlíčkům a jejich páníčkům něco, s čím mohou oslavovat tuto vánoční sezónu. Jedná se o nabídku nápojů pro kočky a psy, které jsou k dostání v britských obchodech. Ve Velké Británii je totiž přibližně 16 milionů psů a koček. Navíc mnoho páníčků zachází s mazlíčky jako rodinnými příslušníky, zejména o Vánocích.

Tyto nápoje jsou bez alkoholu a obsahu uhličitanu, takže jsou zcela nezávadné pro zvířata. Pro psy je tu „Bottom Sniffer“ (Čuchač zadku), což je pivo, které vypadá skutečně, ale je ve skutečnosti vyrobeno ze směsi ječmene, vody, pampelišky, kopřivy, lněných semen a příchutí kuřete. Kočky si mezitím mohou vychutnávat na „Pawsecco“ (Packosecco), nápoj ve stylu prosecca, který je dostupný v růžové i bílé barvě. Místo použití hroznů, které mohou být pro domácí mazlíčky jedovaté, je tento nápoj bylinnou infuzí z bezového květu, kopřivy, ženšenu a limetky.

Zboží bude dostupné od 7. prosince. Oba nápoje budou k sehnání za 2,49 liber a jsou součástí celé vánoční nabídky pro domácí mazlíčky. Najdete tam tedy menu pro kočky o čtyřech chodech, nebo krůtí večeři pro psy.