Unspun přináší zákazníkům nový způsob nakupování džínových kalhot

Džínová společnost Unspun nabízí zákazníkům možnost vlastnit dokonale padnoucí džíny vyrobené výhradně pro ně. Posláním společnosti je oslavovat jedinečnost, formu a identitu jejich zákazníků.

Stačí navštívit jejich Unspun pop-up store, kde na vás čeká jedinečný zážitek. Budete totiž přivítáni drinkem, bude vám nabídnuta židle a zaměstnanci si s vámi i popovídají. Seznámí vás s procesem a vysvětlí, jak vyrábějí džíny na míru. Poté využívají 3D zobrazovací procesy, které jim umožní vyrobit džíny na míru, jako kdyby se šily kolem vašeho skutečného těla.

Zobrazovací skener je vybaven infračervenými senzory a točícím se diskem. Vy se postavíte na disk a zařízení začne shromažďovat veškeré informace ze 100 000 datových bodů za minutu, díky kterým jsou efektivnější než tradiční krejčí. Po naskenování všech vašich dat si můžete zvolit styl a typ látky. O zbytek už se postará Unspun a vyrobí vám džíny, které vám dokonale padnou.

Nyní se jedná sice o pop-up store, ale jejich dlouhodobým cílem je výroba produktů na míru, bez dopadu na životní prostředí a přímou recyklaci.