Tělocvična v New Yorku nabízí kurzy cvičení pro těhotné ženy

Když se řekne cvičící těhotná žena, tak si pravděpodobně představíte ženu během jógy, kde se pomalu pohybují. V tělocvičně FPC v New Yorku tomu tak ale není. Ta nabízí pohodlné prostředí pro maminky v očekávání, kde se mohou pořádně zapotit.

Zakladatelky Carolina Gunnarsson a Joanie Johnson nabízí bezpečný, a přitom náročný trénink zaměření na zlepšení úrovně zdraví ženy pro lepší těhotenství a rychlejší zotavení se po porodu. Studio nabízí čtyři různé způsoby cvičení. Signature je kurz, kde se hraje optimistická hudba a trénink je zaměřen na malé pohyby s velkou intenzitou. FPC Flow je na druhou stranu relaxační kurz, kde se nastávající matky zaměřují na protahování, ale samozřejmě to bude o něco větší výzva jóga.

Nejdůležitějším bodem na těchto kurzech je to, že vytváří prostor, kde ženy mohou sdílet své příběhy a probírat těhotenství s ostatními ženami a trénery, kteří jsou odborníky na prenatální cvičení. Studio se nachází ve čtvrti SoHo v New Yorku a své kurzy nabízí buď jednorázově za maximální cenu 40 dolarů nebo 375 dolarů měsíčně za neomezený vstup.