Tento hotel je navržený pro aktivisty, kteří chtějí změnit svět

Ať už preferujete jakoukoliv politickou stranu, tak rok 2017 byl velmi rušným. Příští rok to však nebude jiné. U nás i v Americe se budou řešit témata od klimatických změn až po přistěhovalectví. Proto se hotel Eaton rozhodl tyto diskuze uvítat a vytvořil speciální prostor pro ty, kteří hledají inspiraci a mají touhu něco změnit. První z těchto hotelů se samozřejmě bude nacházet v centru města Washington a bude pořádat různé akce a zvát řečníky, aby spojil různé aktivisty.

Hotel bude nabízet všechny základní věci, které nabízí většina čtyřhvězdičkových hotelů. Hosté se mohou ubytovat v pohodlných pokojích. Na různých místech mohou lidé navzájem řešit důležité otázky a hledat odpovědi, co udělat pro svět. Kromě konferencí bude v hotelu i kino, kde se budou promítat filmy podporující lidská práva a mění svět k lepšímu.

Eaton Hotel nabízí také Eaton House, který je určen jako pracovní prostor, kde mají členové možnost pracovat a mají přístup k materiálům souvisejících se společenskou odpovědností. Život aktivistů je samozřejmě náročný, takže nesmí chybět ani wellness centrum, které pomáhá regenerovat tělo i mysl.