V Londýně otevřeli první obchod určený pro pacienty s rakovinou

Život s rakovinou je něco nesmírně obtížného. Ve Velké Británii se proto rozhodli otevřít obchod pro lidi s touto vážnou nemocí. Obchod najdete v nemocnici Guy’s Hospital v londýnském obvodě Southwark. Založily ho společnosti Live Better With a Browns More Hair. Obě společnosti se již zaměřují na prodej specifických produktů pro lidi potýkající se s příznaky rakoviny. V obchodě Live Better With Boutique at Browns najdete výrobky, které pomáhají lidem žijících s rakovinou, s jejich příznaky a jakýmikoli vedlejšími účinky při léčbě.

Najdete tak zde paruky pro ty, kteří během chemoterapie ztrácejí vlasy. Podprsenky pro ženy, kterým byly amputovány prsa. V podstatě zde najdete produkty, které pomáhají vypořádat se s jakoukoli fyzickou změnou, která přichází s rakovinou a léčbou rakoviny. Jsou zde zároveň produkty, které pomáhají zmírnit příznaky rakoviny (přírodní balzámy a pomůcky na vycházky). A nesmí chybět i knihy, které pomáhají lidem lépe jíst a žít.

Život s rakovinou může být velmi osamělá a bolestivá cesta. Proto chce tento obchod vytvořit místo pro lidi, kde se mohou scházet a najít trochu úlevy.