Tato kampaň se skládá z 1440 videí pro každou minutu z celého dne

Máte někdy pocit viny, když si hrajete hry v telefonu, zatímco byste se měli věnovat práci nebo jít spát? Mobilní hra Slotomania se vás snaží uklidnit tím, že vám dá důvod, proč hrát jejich hru každou minutu v průběhu dne. Přesně tak, všech 1440 minut z celého dne bylo využito v rámci nové kampaně s názvem Why It’s Okay To Play (Proč je hraní v pohodě).

Kampaň vznikla ve spolupráci s reklamní agenturou FCB a jejím cílem je povzbudit hráče k tomu, aby se kdykoliv připojili k hraní (prostě klasickej gambling, co si budeme povídat). Využívá k tomu náhodná fakta spojená s každou minutou. Takže například ve 2:40 v noci se vám přehraje reklama, která informuje o tom, že se v té době narodila královna Alžběta II.

Aby tento projekt vůbec vznikl, tak k tomu bylo potřeba celkem 14 CCO (14 chief creative officer), 37 kreativních ředitelů, 142 copywriterů a 30 střihačů v produkční společnosti Fuel Content, která spadá pod agenturu FCB. Do projektu tak bylo zapojeno 73 poboček FCB z celkových 90 po celém světě.

Na případové video se můžete podívat níže.