BuzzFeed chce pomáhat společnostem s prodejem jejich produktů

Společnost BuzzFeed již prodává své vlastní produkty a nyní se rozhodla své marketingové zkušenosti využít v rámci nového oddělení, které má pomoc jiným firmám uvést inovativní produkty na trhu. Tato platforma umožní startupům představit své služby či produkty prostřednictvím originálních reklam, díky čemuž mohou na internetu oslovit široké publikum.

Služba vychází z týmu BuzzFeed Product Labs, který doposud představil několik svých vlastních produktů, jako jsou kuchařky, vlastní post-it zeď nebo indukční varná deska. Díky rozsáhlým zkušenostem našli vzorec, jak úspěšně propagovat nové produkty a oslovit tak prostřednictvím příspěvků a video obsahu globální publikum, které čítá více než 650 milionů lidí.

Buzzfeed na svém webu uvádí: „Každý den vznikají nové společnosti a jejich největší výzvou je získat pozornost potenciálních zákazníků. I když máte dobrý příběh, tak nemusí uspět. Proto náš program dává společnostem možnost získat přístup k celé škále našich fanoušků bez zbytečných výdajů předem.“

Říkáte si, jak je možné, že neplatíte nic předem? Buzzfeed si uvědomuje sílu svého kanálu, a proto nabízí své služby výměnou za podíl z prodeje (to se pohybuje někde mezi 10 až 20 procenty). Společnost bude podporovat vždy jen jeden produkt za sezónu. Prvního představení se dočkáme letos na Černý pátek. Pokud si myslíte, že máte i vy inovativní produkt, který by mohl mít virální potenciál, tak se můžete registrovat přímo na webu Buzzfeed.